tramvaj 11 Odjezdy ze zastávky Lesná, Čertova rokle směr Mendlovo náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
1 | Halasovo náměstí | 101 | |
2 | Fügnerova | x 100 | |
3 | Bieblova | x 100 | |
4 | Lesnická | x 100 | |
5 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
6 | Tomanova | z 100 | |
7 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
8–9 | Dětská nemocnice | 100 | |
9–10 | Náměstí 28. října | 100 | |
11–12 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
13–14 | Česká (Joštova) | 100 | |
15–17 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
16–18 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
19–21 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 18 36 46 56 |
7: | 06 16 26 36 46H 56 |
8: | 06 16 26 38 58 |
9: | 18 38 58 |
10: | 18 38 58 |
11: | 18 38 58 |
12: | 18 38 58 |
13: | 18 38 58 |
14: | 18 36 56 |
15: | 06 16 26 36 46 56 |
16: | 06 16 26 38 58 |
17: | 18 38H 58H |
18: | 05p 13p 33p |
19: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
p = Jede do zastávky Mendlovo náměstí, dále do zastávky Pisárky, Lipová jako linka 5 |
H = Jede do zastávky Mendlovo náměstí, dále do zastávky Ústřední hřbitov, smyčka jako linka 5 |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |