tramvaj 2 Odjezdy ze zastávky Moravanské lány směr Židenice, Stará osada
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Modřice, smyčka | 510 | ||
Modřice, Tyršova | x 510 | ||
Modřická cihelna | z 101 | ||
Moravanská | z 101 | ||
↓ | Moravanské lány | z 101 | |
1–2 | Ořechovská | x 101 | |
2–3 | Bohunická | x 101 | |
Ústřední hřbitov, smyčka | 101 | ||
4–5 | Ústřední hřbitov (Vídeňská) | 101 | |
5–6 | Hluboká | x 100 | |
7–8 | Celní | 100 | |
8–9 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
10–11 | Poříčí | x 100 | |
12–13 | Václavská | x 100 | |
13–14 | Hybešova | x 100 | |
16–17 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
18–19 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
20–21 | Malinovského náměstí (Benešova) | 100 | |
22–23 | Körnerova | x 100 | |
24–25 | Tkalcovská | x 100 | |
26–27 | Vojenská nemocnice | x 100 | |
27–28 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
29–30 | Židenice, Stará osada | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 44 54 |
5: | 04 14 24 34 44 54 |
6: | 07 14 27 34 40 47 54 59 |
7: | 04 09 14 19 24 29 34 40 47 54 |
8: | 00 07 14 27 34 47 54 |
9: | 07 14 27 34 47 54 |
10: | 07 14 27 34 47 54 |
11: | 07 14 27 34 47 54 |
12: | 07 14 27 34 47 54 |
13: | 07 14 27 34 47 54 |
14: | 07 14 20 27 34 40 47 54 |
15: | 00 07 14 20 27 34 40 47 54 |
16: | 00 07 14 20 27 34 40 47 54 |
17: | 00 07 14 27 34 47 54 |
18: | 04 14 24 34 44 54 |
19: | 04 14 24 34 54 |
20: | 14 40 55 |
21: | 10 40 |
22: | 10 40N |
23: | 10n |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 44 54 |
5: | 04 14 24 34 44 54 |
6: | 04 12 20 27 34 42 49 57 |
7: | 04 12 19 27 34 42 49 57 |
8: | 04 12 19 27 34 49 |
9: | 04 19 34 49 |
10: | 04 19 34 49 |
11: | 04 19 34 49 |
12: | 04 19 34 49 |
13: | 04 19 34 49 |
14: | 04 12 19 27 34 42 49 57 |
15: | 04 12 19 27 34 42 49 57 |
16: | 04 12 19 27 34 42 49 57 |
17: | 04 12 19 34 42 49 |
18: | 04 14 34 44 |
19: | 04 14 34 54 |
20: | 14 40 55 |
21: | 10 40 |
22: | 10 40N |
23: | 10n |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 10N 40N |
6: | 10N 40N |
7: | 10 40 |
8: | 10 34 54 |
9: | 14 34 54 |
10: | 14 34 54 |
11: | 14 34 54 |
12: | 14 34 54 |
13: | 14 34 54 |
14: | 14 34 54 |
15: | 14 34 54 |
16: | 14 34 54 |
17: | 14 34 54 |
18: | 14 34 54 |
19: | 14 34 54 |
20: | 14 40 55 |
21: | 10 40 |
22: | 10 40N |
23: | 10n |
N = Jede jen do zastávky Hlavní nádraží |
n = Jede jen do zastávky Poříčí, dále do zastávky Mendlovo náměstí |
XX = spoj není garantovaně zajišťován bezbariérovým vozidlem |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |