trolejbus 35 Odjezdy ze zastávky Mendlovo náměstí směr Masarykova čtvrť, Barvičova
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Jundrovský most | z 101 | ||
Optátova (Veslařská) | x 101 | ||
Jundrov, hřiště | z 101 | ||
Veslařská | z 101 | ||
Pod Jurankou | z 101 | ||
Anthropos (Veslařská) | z 101 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Lipová | x 100 | ||
Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | ||
↓ | Mendlovo náměstí (Veletržní vlevo ▸ Úvoz) | 100 | |
2 | Tvrdého (Úvoz) | z 100 | |
4–5 | Žlutý kopec | x 100 | |
5–6 | Vaňkovo náměstí (Barvičova) | x 100 | |
6–7 | Kampelíkova | z 100 | |
7–8 | Soukopova | z 100 | |
9–10 | Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 40 |
5: | 00 50 |
6: | 10 27 42 57 |
7: | 12 27 33 39 42 57 |
8: | 12 27 37 42 57 |
9: | 12 27 42 57 |
10: | 12 27 42 57 |
11: | 12 27 42 57 |
12: | 12 27 42 57 |
13: | 12 27 42 57 |
14: | 12 27 42 57 |
15: | 12 27 42 57 |
16: | 12 27 42 57 |
17: | 12 27 42 57 |
18: | 12 29 |
19: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 40 |
5: | 00 50 |
6: | 10 27 42 57 |
7: | 12 27 42 57 |
8: | 12 27 42 57 |
9: | 12 27 42 57 |
10: | 12 27 42 57 |
11: | 12 27 42 57 |
12: | 12 27 42 57 |
13: | 12 27 42 57 |
14: | 12 27 42 57 |
15: | 12 27 42 57 |
16: | 12 27 42 57 |
17: | 12 27 42 57 |
18: | 12 29 |
19: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | 30P |
9: | 15P |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 20P |
19: | · |
P = Jede jen do zastávky Vaňkovo náměstí, dále do zastávky Masarykova čtvrť, Preslova |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |