autobus 401 Odjezdy ze zastávky Troubsko, Kovopodnik směr Nemocnice Bohunice
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Velká Bíteš, náměstí | 440 | ||
Velká Bíteš, cihelna | z 440 | ||
Přibyslavice | 440 | ||
Přibyslavice, motorest Devět křížů, rozcestí | z 440 | ||
Lesní Hluboké | 430 | ||
Lesní Hluboké, motel Devět křížů | 430 | ||
Zálesná Zhoř, rozcestí | z 430 | ||
Domašov, cestmistrovství | z 430 | ||
Domašov | 430 | ||
Domašov, Nový konec | 430 | ||
Říčky | 420 | ||
Říčany | 420 | ||
Ostrovačice, Říčanská | 420 | ||
Ostrovačice, náměstí Viléma Mrštíka | 420 | ||
Omice, Kývalka | z 410 | ||
Popůvky, Vintrovna | x 410 | ||
Troubsko, Veselka | z 410 | ||
↓ | Troubsko, Kovopodnik | z 410 | |
1 | Tranzitní plynovod | z 101 | |
2 | Pražská | z 101 | |
3 | Skalní | z 101 | |
4 | Jemelkova | z 101 | |
4 | Svážná | z 101 | |
7 | Nemocnice Bohunice | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 30 |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | 11 |
11: | · |
12: | 11 |
13: | 11 |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 11 |
19: | 11 |
20: | 10 |
21: | · |
22: | 50 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 05 |
6: | · |
7: | · |
8: | 11 |
9: | · |
10: | 11 |
11: | · |
12: | 11 |
13: | · |
14: | 11 |
15: | · |
16: | 11 |
17: | · |
18: | 11 |
19: | · |
20: | 10 |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: BDS-BUS (BB, bez označení) |