autobus 401 Odjezdy ze zastávky Nemocnice Bohunice směr Velká Bíteš, náměstí
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Nemocnice Bohunice | 101 | |
2 | Svážná | z 101 | |
2 | Jemelkova | z 101 | |
3–4 | Skalní | z 101 | |
5–6 | Hoštická | z 101 | |
6–7 | Tranzitní plynovod | z 101 | |
7–8 | Troubsko, Kovopodnik | z 410 | |
8–9 | Troubsko, Veselka | z 410 | |
10–11 | Popůvky, Vintrovna | x 410 | |
13–14 | Omice, Kývalka | z 410 | |
13 | Ostrovačice, náměstí Viléma Mrštíka | 420 | |
15–16 | Říčany | 420 | |
19–20 | Říčky | 420 | |
21–22 | Domašov, Nový konec | 430 | |
23–24 | Domašov | 430 | |
25–26 | Domašov, cestmistrovství | z 430 | |
26–27 | Zálesná Zhoř, rozcestí | z 430 | |
29–30 | Lesní Hluboké | 430 | |
31–32 | Lesní Hluboké, motel Devět křížů | 430 | |
32–33 | Přibyslavice, motorest Devět křížů, rozcestí | z 440 | |
34–35 | Přibyslavice | 440 | |
36–37 | Velká Bíteš, cihelna | z 440 | |
38–39 | Velká Bíteš, náměstí | 440 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 53 |
5: | 47 |
6: | 07L 47 |
7: | 17L 42 |
8: | 12D 37 |
9: | · |
10: | 37 |
11: | · |
12: | 37 |
13: | 42 |
14: | 12 42 |
15: | 12L 42 |
16: | 12L 42 |
17: | 12L 42 |
18: | 07D 37 |
19: | 37 |
20: | 40 |
21: | · |
22: | · |
23: | 01 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 45 |
7: | · |
8: | 37 |
9: | · |
10: | 37 |
11: | · |
12: | 37 |
13: | · |
14: | 37 |
15: | · |
16: | 37 |
17: | · |
18: | 37 |
19: | · |
20: | 40 |
21: | · |
22: | · |
23: | 01 |
= Jede závlekem přes zastávky označené , jízdní doba je delší o 4–5 min |
= Vynechává zastávky označené , jízdní doba je kratší o 4 min |
L = Jede jen do zastávky Domašov, dále do zastávky Litostrov |
D = Jede jen do zastávky Domašov |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: BDS-BUS (BB, bez označení) |