autobus 41 Odjezdy ze zastávky Mácova směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vranov, myslivna | z 310 | ||
Vranov, křižovatka | z 310 | ||
Lelekovice, u kříže | z 310 | ||
Lelekovice, náves | 310 | ||
Lelekovice, škola | z 310 | ||
Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | ||
Česká, nádraží | x 310 | ||
Česká, křižovatka | z 310 | ||
Česká, Hlavní | x 310 | ||
Česká, Nádavky | z 310 | ||
Ivanovice, Globus | 101 | ||
↓ | Mácova | z 101 | |
1 | Kouty | x 101 | |
2 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
3 | Černohorská | z 101 | |
4 | Díly | z 101 | |
5 | Žilkova | z 101 | |
6 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
6–7 | Olšanského | z 101 | |
8–9 | Medlánky | x 101 | |
9–10 | Medlánky, škola | z 101 | |
10–11 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
11–12 | Tylova | x 101 | |
13–14 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
15–16 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 42 |
5: | 12 42 |
6: | 12 22 42 57 |
7: | 02 12 17 27 32 42 52 |
8: | 12 42 |
9: | 20 42 |
10: | 20 42 |
11: | 20 42 |
12: | 20 42 |
13: | 20 42 |
14: | 12 20 42 50 |
15: | 12 20 42 50 |
16: | 12 20 42 50 |
17: | 12 20 42 50 |
18: | 20 42 |
19: | 20 42 |
20: | 20 46 |
21: | 16 46 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 42 |
5: | 12 42 |
6: | 12 47 |
7: | 17 47 |
8: | 17 42 |
9: | 20 42 |
10: | 20 42 |
11: | 20 42 |
12: | 20 42 |
13: | 20 42 |
14: | 17 47 |
15: | 17 47 |
16: | 17 47 |
17: | 17 47 |
18: | 20 42 |
19: | 20 42 |
20: | 20 46 |
21: | 16 46 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 16 46 |
8: | 16 42 |
9: | 20 42 |
10: | 02 20 42 |
11: | 20 42 |
12: | 02 20 42 |
13: | 20 42 |
14: | 02 20 42 |
15: | 20 42 |
16: | 20 42 |
17: | 20 42 |
18: | 20 42 |
19: | 20 42 |
20: | 20 46 |
21: | 16 46 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO), DOPAZ (DZ) |