autobus 41 Odjezdy ze zastávky Lelekovice, u kříže směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vranov, myslivna | z 310 | ||
Vranov, křižovatka | z 310 | ||
↓ | Lelekovice, u kříže | z 310 | |
2 | Lelekovice, náves | 310 | |
3 | Lelekovice, škola | z 310 | |
4 | Lelekovice, U Hrazdírů | z 310 | |
6 | Česká, nádraží | x 310 | |
6 | Česká, křižovatka | z 310 | |
7 | Česká, Hlavní | x 310 | |
8 | Česká, Nádavky | z 310 | |
Ivanovice, Globus | 101 | ||
10 | Mácova | z 101 | |
11 | Kouty | x 101 | |
12 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
13 | Černohorská | z 101 | |
14 | Díly | z 101 | |
15 | Žilkova | z 101 | |
16 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
16–17 | Olšanského | z 101 | |
18–19 | Medlánky | x 101 | |
19–20 | Medlánky, škola | z 101 | |
20–21 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
21–22 | Tylova | x 101 | |
23–24 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
25–26 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 32 |
5: | 02 32 |
6: | 02 32 47 |
7: | 02 17 32 |
8: | 01 31 |
9: | 31 |
10: | 31 |
11: | 31 |
12: | 31 |
13: | 31 |
14: | 01 31 |
15: | 01 31 |
16: | 01 31 |
17: | 01 31 |
18: | 31 |
19: | 31 |
20: | 34 |
21: | 34 |
22: | · |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 32 |
5: | 02 32 |
6: | 02 34 |
7: | 04 34 |
8: | 04 31 |
9: | 31 |
10: | 31 |
11: | 31 |
12: | 31 |
13: | 31 |
14: | 04 34 |
15: | 04 34 |
16: | 04 34 |
17: | 04 34 |
18: | 31 |
19: | 31 |
20: | 34 |
21: | 34 |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 34 |
8: | 31 |
9: | 31 |
10: | 31 |
11: | 31 |
12: | 31 |
13: | 31 |
14: | 31 |
15: | 31 |
16: | 31 |
17: | 31 |
18: | 31 |
19: | 31 |
20: | 34 |
21: | 34 |
22: | · |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI) |