autobus 43 Odjezdy ze zastávky Sadová směr Soběšice, Klarisky
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | ||
Mojmírovo náměstí | z 101 | ||
Högrova | z 101 | ||
Moskalykova | z 101 | ||
↓ | Sadová | z 101 | |
1 | Hamerláky | z 101 | |
2 | Myslivecký stadion | z 101 | |
3 | Útěchovská | z 101 | |
3 | Dohnalova | z 101 | |
5 | Na Kovárně | z 101 | |
6–7 | Rozárka | z 101 | |
7–8 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 19 39 59 |
6: | 15 25 35 45 55 |
7: | 05 15 25 35 45 55 |
8: | 05 15 25 39 59 |
9: | 19 39 59 |
10: | 19 39 59 |
11: | 19 39 59 |
12: | 19 39 59 |
13: | 19 39 59 |
14: | 15 25 35 45 55 |
15: | 05 15 25 35 45 55 |
16: | 05 15 25 35 45 55 |
17: | 05 15 25 35 45 59 |
18: | 19 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 39 59 |
21: | 25 55 |
22: | 25 55 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 19 39 59 |
6: | 19 36 51 |
7: | 06 21 36 51 |
8: | 06 22 38 59 |
9: | 19 39 59 |
10: | 19 39 59 |
11: | 19 39 59 |
12: | 19 39 59 |
13: | 19 39 59 |
14: | 19 36 51 |
15: | 06 21 36 51 |
16: | 06 21 36 51 |
17: | 06 21 36 59 |
18: | 19 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 39 59 |
21: | 25 55 |
22: | 25 55 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 25 55 |
8: | 25 55 |
9: | 19 39 59 |
10: | 19 39 59 |
11: | 19 39 59 |
12: | 19 39 59 |
13: | 19 39 59 |
14: | 19 39 59 |
15: | 19 39 59 |
16: | 19 39 59 |
17: | 19 39 59 |
18: | 19 39 59 |
19: | 19 39 59 |
20: | 19 39 59 |
21: | 25 55 |
22: | 25 55 |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |