autobus 43 Odjezdy ze zastávky Na Kovárně směr Soběšice, Klarisky
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | ||
Mojmírovo náměstí | z 101 | ||
Högrova | z 101 | ||
Moskalykova | z 101 | ||
Sadová | z 101 | ||
Hamerláky | z 101 | ||
Myslivecký stadion | z 101 | ||
Útěchovská | z 101 | ||
Dohnalova | z 101 | ||
↓ | Na Kovárně | z 101 | |
1–2 | Rozárka | z 101 | |
2–3 | Soběšice, Klarisky (smyčka) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 23 43 |
6: | 03 19 29 39 49 59 |
7: | 09 19 29 39 49 59 |
8: | 09 19 29 43 |
9: | 03 23 43 |
10: | 03 23 43 |
11: | 03 23 43 |
12: | 03 23 43 |
13: | 03 23 43 |
14: | 03 19 29 39 49 59 |
15: | 09 19 29 39 49 59 |
16: | 09 19 29 39 49 59 |
17: | 09 19 29 39 49 |
18: | 03 23 43 |
19: | 03 23 43 |
20: | 03 23 43 |
21: | 03 29 59 |
22: | 29 59 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 23 43 |
6: | 03 23 40 55 |
7: | 10 25 40 55 |
8: | 10 26 42 |
9: | 03 23 43 |
10: | 03 23 43 |
11: | 03 23 43 |
12: | 03 23 43 |
13: | 03 23 43 |
14: | 03 23 40 55 |
15: | 10 25 40 55 |
16: | 10 25 40 55 |
17: | 10 25 40 |
18: | 03 23 43 |
19: | 03 23 43 |
20: | 03 23 43 |
21: | 03 29 59 |
22: | 29 59 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 29 59 |
8: | 29 59 |
9: | 23 43 |
10: | 03 23 43 |
11: | 03 23 43 |
12: | 03 23 43 |
13: | 03 23 43 |
14: | 03 23 43 |
15: | 03 23 43 |
16: | 03 23 43 |
17: | 03 23 43 |
18: | 03 23 43 |
19: | 03 23 43 |
20: | 03 23 43 |
21: | 03 29 59 |
22: | 29 59 |
23: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |