autobus 64 Odjezdy ze zastávky Červený písek směr Chrlice, smyčka
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Maloměřice, Červený písek | 100 | |
<1 | Podzimní | z 100 | |
1 | Jarní | z 100 | |
2 | Železniční stavitelství | z 100 | |
3 | Zimní I | z 100 | |
4 | Zimní II | z 100 | |
5 | Depo ČD | z 100 | |
5 | Kulkova | z 100 | |
6 | Podsednická | z 100 | |
9 | Údolíček | z 100 | |
10–11 | Svatoplukova | z 100 | |
12–13 | Židenice, Stará osada | 100 | |
13–15 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
14–16 | Tomáškova | z 100 | |
15–17 | Uzavřená | z 100 | |
16–18 | Jílkova | z 100 | |
18–20 | Geislerova | x 100 | |
19–21 | Životského | x 100 | |
22–24 | Masná (Masná) | x 100 | |
23–25 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
24–26 | Škrobárenská | z 100 | |
26–28 | Konopná | x 100 | |
28–30 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
29–31 | Hněvkovského | z 101 | |
31–34 | Ráječek | z 101 | |
32–35 | Popelova | z 101 | |
33–36 | Prodloužená | z 101 | |
34–37 | V Aleji | z 101 | |
35–39 | Holásky | z 101 | |
36–40 | V Rejích | z 101 | |
38–42 | Chrlické náměstí | x 101 | |
39–43 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
41–45 | Chrlice, smyčka | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 28S 51 |
5: | 11 31 51 |
6: | 11 29 44 59 |
7: | 14 29 44 59 |
8: | 14 34 54 |
9: | 14 34 54 |
10: | 14 34 54 |
11: | 14 34 54 |
12: | 14 34 54 |
13: | 14 34 54 |
14: | 09S 14 29 39S 44 59 |
15: | 09S 14 29 39S 44 59 |
16: | 14 29 44 59 |
17: | 14 29 44 59 |
18: | 14 31 51 |
19: | 11 31 51 |
20: | 11 38 |
21: | 08 38 |
22: | 08 28M |
23: | 00S 30S |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 28S 51 |
5: | 11 31 51 |
6: | 11 29 44 59 |
7: | 14 29 44 59 |
8: | 14 34 54 |
9: | 14 34 54 |
10: | 14 34 54 |
11: | 14 34 54 |
12: | 14 34 54 |
13: | 14 34 54 |
14: | 09S 14 29 39S 44 59 |
15: | 09S 14 29 39S 44 59 |
16: | 14 29 44 59 |
17: | 14 29 44 59 |
18: | 14 31 51 |
19: | 11 31 51 |
20: | 11 38 |
21: | 08 38 |
22: | 08 28M |
23: | 00S 30S |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | 58S |
5: | 28S 58S |
6: | 28S |
7: | 08 38 |
8: | 08 31 51 |
9: | 11 31 51 |
10: | 11 31 51 |
11: | 11 31 51 |
12: | 11 31 51 |
13: | 11 31 51 |
14: | 11 31 51 |
15: | 11 31 51 |
16: | 11 31 51 |
17: | 11 31 51 |
18: | 11 31 51 |
19: | 11 31 51 |
20: | 11 38 |
21: | 08 38 |
22: | 08 28M |
23: | 00S 30S |
= Vynechává zastávky označené , jízdní doba je kratší o 2 min |
S = Jede jen do zastávky Židenice, Stará osada |
M = Jede jen do zastávky Konopná, dále do zastávky Komárov, Mariánské náměstí |
Platí od 8. ledna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |