autobus 68 Odjezdy ze zastávky Náměstí Míru směr Šumavská
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Kohoutovice, Myslivna | z 101 | ||
Šárka | z 101 | ||
Antonína Procházky | z 101 | ||
Anthropos | z 101 | ||
Pisárky (Hlinky) | x 100 | ||
Květná | z 100 | ||
Pavlíkova (Lipová) | z 100 | ||
Vaňkovo náměstí (Lerchova) | x 100 | ||
Lerchova | z 100 | ||
↓ | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
1 | Kounicovy koleje | z 100 | |
2–3 | Tábor (Veveří) | 100 | |
3–4 | Klusáčkova | 100 | |
5–6 | Charvatská | z 100 | |
7–8 | Kartouzská | x 100 | |
8–9 | Šumavská | x 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 17 37 54 |
6: | 09 24 38 43 53 |
7: | 08 13 23 33 38 48 58 |
8: | 08 18 28 38 48 58 |
9: | 08 28 48 |
10: | 08 28 48 |
11: | 08 28 48 |
12: | 08 28 48 |
13: | 08 24 39 54 |
14: | 09 24 39 54 |
15: | 09 24 39 54 |
16: | 09 24 39 54 |
17: | 09 24 39 54 |
18: | 15 37 57 |
19: | 17 37 57 |
20: | 17 37 59 |
21: | 29 59 |
22: | 29 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
20: | · |
21: | · |
22: | · |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 29 59 |
8: | 29 57 |
9: | 17 37 57 |
10: | 17 37 57 |
11: | 17 37 57 |
12: | 17 37 57 |
13: | 17 37 57 |
14: | 17 37 57 |
15: | 17 37 57 |
16: | 17 37 57 |
17: | 17 37 57 |
18: | 17 37 57 |
19: | 17 37 57 |
20: | 17 37 59 |
21: | 29 59 |
22: | 29 |
23: | · |
Platí od 2. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |