autobus 71 Odjezdy ze zastávky Kuřim, kulturní dům směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Kuřim, Podlesí, Pramen | 310 | ||
Kuřim, Podlesí, rozcestí | z 310 | ||
Kuřim, Prefa, rozcestí | z 310 | ||
Kuřim, TE | 310 | ||
Kuřim, TOS | 310 | ||
Kuřim, poliklinika | x 310 | ||
↓ | Kuřim, kulturní dům | x 310 | |
<1 | Kuřim, Popkova | z 310 | |
<1 | Kuřim, škola Jungmannova | 310 | |
3 | Kuřim, nádraží | 310 | |
5 | Kuřim, sokolovna | x 310 | |
7 | Kuřim, Díly pod Svatým Jánem | x 310 | |
9 | Česká, UP závody | z 310 | |
10 | Česká, Hlavní | x 310 | |
11 | Česká, Nádavky | z 310 | |
13 | Mácova | z 101 | |
14 | Kouty | x 101 | |
15 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
16 | Černohorská | z 101 | |
17 | Díly | z 101 | |
18 | Žilkova | z 101 | |
19 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
19–20 | Olšanského | z 101 | |
21–22 | Medlánky | x 101 | |
22–23 | Medlánky, škola | z 101 | |
23–24 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
24–25 | Tylova | x 101 | |
26–27 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
28–29 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 18 |
7: | 15 |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 18 |
19: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 18 |
7: | 15 |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 18 |
19: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 18 |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | 47 |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 18 |
19: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: ČSAD Tišnov (TI, bez označení), Dopravní podnik města Brna (DP) |