autobus 71 Odjezdy ze zastávky Kuřim, Podlesí, Pramen směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Kuřim, Podlesí, Pramen | 310 | |
1 | Kuřim, Podlesí, rozcestí | z 310 | |
3 | Kuřim, Prefa, rozcestí | z 310 | |
4 | Kuřim, TE | 310 | |
5 | Kuřim, TOS | 310 | |
6 | Kuřim, poliklinika | x 310 | |
7 | Kuřim, kulturní dům | x 310 | |
7 | Kuřim, Popkova | z 310 | |
7 | Kuřim, škola Jungmannova | 310 | |
10 | Kuřim, nádraží | 310 | |
12 | Kuřim, sokolovna | x 310 | |
14 | Kuřim, Díly pod Svatým Jánem | x 310 | |
16 | Česká, UP závody | z 310 | |
17 | Česká, Hlavní | x 310 | |
18 | Česká, Nádavky | z 310 | |
20 | Mácova | z 101 | |
21 | Kouty | x 101 | |
22 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
23 | Černohorská | z 101 | |
24 | Díly | z 101 | |
25 | Žilkova | z 101 | |
26 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
26–27 | Olšanského | z 101 | |
28–29 | Medlánky | x 101 | |
29–30 | Medlánky, škola | z 101 | |
30–31 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
31–32 | Tylova | x 101 | |
33–34 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
35–36 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 08 |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | 08 |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | 40 |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: ČSAD Tišnov (TI, bez označení), Dopravní podnik města Brna (DP) |