autobus 71 Odjezdy ze zastávky Olšanského směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Kuřim, Podlesí, Pramen | 310 | ||
Kuřim, Podlesí, rozcestí | z 310 | ||
Kuřim, Prefa, rozcestí | z 310 | ||
Kuřim, TE | 310 | ||
Kuřim, TOS | 310 | ||
Kuřim, poliklinika | x 310 | ||
Kuřim, kulturní dům | x 310 | ||
Kuřim, Popkova | z 310 | ||
Kuřim, škola Jungmannova | 310 | ||
Kuřim, nádraží | 310 | ||
Kuřim, sokolovna | x 310 | ||
Kuřim, Díly pod Svatým Jánem | x 310 | ||
Česká, UP závody | z 310 | ||
Česká, Hlavní | x 310 | ||
Česká, Nádavky | z 310 | ||
Mácova | z 101 | ||
Kouty | x 101 | ||
Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | ||
Černohorská | z 101 | ||
Díly | z 101 | ||
Žilkova | z 101 | ||
Řečkovice (Medlánecká) | 101 | ||
↓ | Olšanského | z 101 | |
2 | Medlánky | x 101 | |
3 | Medlánky, škola | z 101 | |
4 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
5 | Tylova | x 101 | |
7 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
9 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 08 38 |
6: | 08 39 59 |
7: | 14 29 44 |
8: | 09 39 |
9: | 09 |
10: | 09 |
11: | 09 |
12: | 09 |
13: | 09 |
14: | 09 39 |
15: | 09 39 |
16: | 09 39 |
17: | 09 39 |
18: | 09 23V 38 |
19: | 08 |
20: | 08 |
21: | 07 |
22: | 07 40V |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 08 38 |
6: | 08 39 |
7: | 09 39 |
8: | 09 39 |
9: | 09 |
10: | 09 |
11: | 09 |
12: | 09 |
13: | 09 |
14: | 09 39 |
15: | 09 39 |
16: | 09 39 |
17: | 09 39 |
18: | 09 23V 38 |
19: | 08 |
20: | 08 |
21: | 07 |
22: | 07 40V |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 37 |
7: | 07 |
8: | 07 |
9: | 08 |
10: | · |
11: | 08 |
12: | · |
13: | 08 |
14: | · |
15: | 08 |
16: | 08 |
17: | 08 |
18: | 08 38 |
19: | 08 |
20: | 08 |
21: | · |
22: | 07 40V |
23: | · |
V = Jede jen do zastávky Vozovna Medlánky |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI) |