autobus 71 Odjezdy ze zastávky Mácova směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Kuřim, Podlesí | 310 | ||
Kuřim, Podlesí, rozcestí | z 310 | ||
Kuřim, Prefa, rozcestí | z 310 | ||
Kuřim, TE | 310 | ||
Kuřim, TOS | 310 | ||
Kuřim, poliklinika | x 310 | ||
Kuřim, kulturní dům | x 310 | ||
Kuřim, Popkova | z 310 | ||
Kuřim, škola Jungmannova | 310 | ||
Kuřim, nádraží | 310 | ||
Kuřim, sokolovna | x 310 | ||
Kuřim, Díly pod Svatým Jánem | x 310 | ||
Česká, UP závody | z 310 | ||
Česká, Hlavní | x 310 | ||
Česká, Nádavky | z 310 | ||
↓ | Mácova | z 101 | |
1 | Kouty | x 101 | |
2 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
3 | Černohorská | z 101 | |
4 | Díly | z 101 | |
5 | Žilkova | z 101 | |
6 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
6–7 | Olšanského | z 101 | |
8–9 | Medlánky | x 101 | |
9–10 | Medlánky, škola | z 101 | |
10–11 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
11–12 | Tylova | x 101 | |
13–14 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
15–16 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 02 32 |
6: | 02 32 52 |
7: | 07 22 37 |
8: | 02 32 |
9: | 02 |
10: | 02 |
11: | 02 |
12: | 02 |
13: | 02 |
14: | 02 32 |
15: | 02 32 |
16: | 02 32 |
17: | 02 32 |
18: | 02 17V 32 |
19: | 02 |
20: | 02 |
21: | 01 |
22: | 01 34V |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 02 32 |
6: | 02 32 |
7: | 02 32 |
8: | 02 32 |
9: | 02 |
10: | 02 |
11: | 02 |
12: | 02 |
13: | 02 |
14: | 02 32 |
15: | 02 32 |
16: | 02 32 |
17: | 02 32 |
18: | 02 17V 32 |
19: | 02 |
20: | 02 |
21: | 01 |
22: | 01 34V |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 31 |
7: | 01 |
8: | 01 |
9: | 02 |
10: | · |
11: | 02 |
12: | · |
13: | 02 |
14: | · |
15: | 02 |
16: | 02 |
17: | 02 |
18: | 02 32 |
19: | 02 |
20: | 02 |
21: | · |
22: | 01 34V |
23: | · |
V = Jede jen do zastávky Vozovna Medlánky |
Platí od 24. prosince 2023 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI) |