autobus 71 Odjezdy ze zastávky Černohorská směr Kuřim, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
Medlánky | x 101 | ||
Olšanského | z 101 | ||
Řečkovice (Medlánecká) | 101 | ||
Žilkova | z 101 | ||
↓ | Černohorská | z 101 | |
1 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
2 | Kouty | x 101 | |
4 | Mácova | z 101 | |
5 | Česká, Nádavky | z 310 | |
7 | Česká, Hlavní | x 310 | |
8 | Česká, UP závody | z 310 | |
10 | Kuřim, Díly pod Svatým Jánem | x 310 | |
11 | Kuřim, sokolovna | x 310 | |
12 | Kuřim, nádraží | 310 | |
14 | Kuřim, Popkova | z 310 | |
15 | Kuřim, kulturní dům | x 310 | |
16 | Kuřim, poliklinika | x 310 | |
17 | Kuřim, TOS | 310 | |
18 | Kuřim, TE | 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 54 |
5: | 22E 34 54 |
6: | 24 34 54 |
7: | 24 54 |
8: | 24 52 |
9: | 54 |
10: | 52 |
11: | 54 |
12: | 54 |
13: | 24 52R |
14: | 24 54 |
15: | 24 54 |
16: | 24 54 |
17: | 24E 54 |
18: | 24 54 |
19: | 54 |
20: | 54 |
21: | 54 |
22: | 54 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 54 |
5: | 22E 34 54 |
6: | 24 54 |
7: | 24 54 |
8: | 52 |
9: | 54 |
10: | 52 |
11: | 54 |
12: | 54 |
13: | 24 54R |
14: | 24 54 |
15: | 24 54 |
16: | 24 54 |
17: | 24E 54 |
18: | 24 54 |
19: | 54 |
20: | 54 |
21: | 54 |
22: | 54 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 22E |
6: | 52 |
7: | 54 |
8: | · |
9: | 54 |
10: | · |
11: | 54 |
12: | · |
13: | 54 |
14: | 52 |
15: | 54 |
16: | 54 |
17: | 24E 54P |
18: | 54 |
19: | 54 |
20: | · |
21: | 54 |
22: | · |
23: | · |
P = Jede až do zastávky Kuřim, TE, dále do zastávky Kuřim, Podlesí, Pramen jako linka 310 |
R = Jede až do zastávky Kuřim, TE, dále do zastávky Kuřim, Prefa jako linka 310 |
E = Jede až do zastávky Kuřim, TE jako linka 310 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI) |