autobus 71 Odjezdy ze zastávky Příjezdová směr Kuřim, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
Medlánky | x 101 | ||
Olšanského | z 101 | ||
Řečkovice (Medlánecká) | 101 | ||
Žilkova | z 101 | ||
Černohorská | z 101 | ||
↓ | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
1 | Kouty | x 101 | |
3 | Mácova | z 101 | |
4 | Česká, Nádavky | z 310 | |
6 | Česká, Hlavní | x 310 | |
7 | Česká, UP závody | z 310 | |
9 | Kuřim, Díly pod Svatým Jánem | x 310 | |
10 | Kuřim, sokolovna | x 310 | |
11 | Kuřim, nádraží | 310 | |
13 | Kuřim, Popkova | z 310 | |
14 | Kuřim, kulturní dům | x 310 | |
15 | Kuřim, poliklinika | x 310 | |
16 | Kuřim, TOS | 310 | |
17 | Kuřim, TE | 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 55 |
5: | 23E 35 55 |
6: | 25 35 55 |
7: | 25 55 |
8: | 25 53 |
9: | 55 |
10: | 53 |
11: | 55 |
12: | 55 |
13: | 25 53R |
14: | 25 55 |
15: | 25 55 |
16: | 25 55 |
17: | 25E 55 |
18: | 25 55 |
19: | 55 |
20: | 55 |
21: | 55 |
22: | 55 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 55 |
5: | 23E 35 55 |
6: | 25 55 |
7: | 25 55 |
8: | 53 |
9: | 55 |
10: | 53 |
11: | 55 |
12: | 55 |
13: | 25 55R |
14: | 25 55 |
15: | 25 55 |
16: | 25 55 |
17: | 25E 55 |
18: | 25 55 |
19: | 55 |
20: | 55 |
21: | 55 |
22: | 55 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 23E |
6: | 53 |
7: | 55 |
8: | · |
9: | 55 |
10: | · |
11: | 55 |
12: | · |
13: | 55 |
14: | 53 |
15: | 55 |
16: | 55 |
17: | 25E 55P |
18: | 55 |
19: | 55 |
20: | · |
21: | 55 |
22: | · |
23: | · |
P = Jede až do zastávky Kuřim, TE, dále do zastávky Kuřim, Podlesí jako linka 310 |
R = Jede až do zastávky Kuřim, TE, dále do zastávky Kuřim, Prefa jako linka 310 |
E = Jede až do zastávky Kuřim, TE jako linka 310 |
Platí od 24. prosince 2023 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI) |