tramvaj 1 + 2 + 4 + 7 + 8 + 12 Odjezdy ze zastávky Hrnčířská směr Hlavní nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Semilasso (Palackého do centra) | 101 | ||
Husitská (Palackého) | 101 | ||
Jungmannova | x 100 | ||
Kartouzská | x 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
↓ | Hrnčířská | 100 | |
1 | Pionýrská | 100 | |
2 | Antonínská | 100 | |
4 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
7 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
10 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 36S 41S 42H 42 46S 49 52H 52 53 |
5: | 01N 13 18 21S 30 36 45 56 |
6: | 00 06 16 47 |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | 53 |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 36S 42H 42 46S 52H 52 54 |
5: | 01S 13 18 37 51 |
6: | 06 07H 26N 26 |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | 14 |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | 58 |
5: | 39N |
6: | 39S 46H 54S 59N |
7: | · |
8: | 25H |
9: | 27 27 |
10: | 46N |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | · |
S = Jede jen do zastávky Malinovského náměstí, dále do zastávky Židenice, Stará osada jako linka 2 |
H = Jede jen do zastávky Malinovského náměstí, dále do zastávky Husovice, Tomkovo náměstí jako linka 4 |
N = Jede jen do zastávky Moravské náměstí, dále do zastávky Masarykova čtvrť, Náměstí Míru jako linka 4 |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |