tramvaj 1 + 2 + 4 + 6 + 7 + 8 + 9 Odjezdy ze zastávky Tylova směr Vozovna Medlánky
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Nové sady (kolej 4) | 100 | ||
Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | ||
Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | ||
Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | ||
Antonínská | 100 | ||
Pionýrská | 100 | ||
Hrnčířská | 100 | ||
Šumavská | x 100 | ||
Kartouzská | x 100 | ||
Jungmannova | x 100 | ||
Husitská (Palackého) | 101 | ||
Semilasso (Palackého z centra) | 101 | ||
↓ | Tylova | x 101 | |
2 | Vozovna Medlánky | z 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 12 |
6: | · |
7: | · |
8: | 56 |
9: | 10 |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 25 27 33 |
19: | 09 10 20 29 |
20: | 31 48 52 55 |
21: | 09 24 |
22: | 24 |
23: | 00 03 07 15 15 18 22 30 37 |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 12 |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | 30 |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | 00 47 |
19: | 09 32 52 |
20: | 12 32 47 49 52 |
21: | 04 09 17 54 |
22: | · |
23: | 00 07 15 15 18 22 30 37 |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | · |
7: | · |
8: | · |
9: | · |
10: | · |
11: | · |
12: | · |
13: | · |
14: | · |
15: | · |
16: | · |
17: | · |
18: | · |
19: | 40 |
20: | 19 |
21: | · |
22: | · |
23: | 00 03 07 15 15 18 22 30 37 |
Platí od 14. února 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení) |