autobus 40 + 48 + 64 + 74 Odjezdy ze zastávky Popelova směr Autobusové nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
↓ | Popelova | z 101 | |
1 | Ráječek | z 101 | |
3 | Hněvkovského | z 101 | |
4 | Sazenice | z 101 | |
5–6 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
6–7 | Konopná | x 100 | |
7–8 | Železniční | z 100 | |
8–9 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 35 57 |
5: | 00C 14 16 20C 27 29 40C 44 46 57 59 |
6: | 00C 06 14 18C 24V 26 27 29 36C 44 46 48C 48 54V 59 |
7: | 06 06C 08 14 18C 24 24V 26 28 29 36C 44 46 48C 54V 58 59 |
8: | 06 06C 14 18C 24V 26 28 29 41C 49 56 |
9: | 01C 09 21C 28 29 41C 49 56 |
10: | 01C 09 21C 28 29 41C 49 56 |
11: | 01C 09 21C 28 29 41C 49 56 |
12: | 01C 09 21C 28 29 41C 49 56 |
13: | 01C 09 21C 28 29 41C 49 56 58 |
14: | 01C 09 21C 26 28 29 36C 44 51C 56 58 59 |
15: | 06C 14 21C 26 28 29 36C 44 51C 56 58 59 |
16: | 06C 14 21C 26 28 29 36C 44 51C 56 58 59 |
17: | 06C 14 21C 26 28 29 36C 44 51C 56 58 59 |
18: | 06C 14 21C 26 28 31 40C 50 56 |
19: | 00C 10 20C 27 30 40C 47 50 |
20: | 00C 10 20C 27 34 35 50C |
21: | 04 20C 27 34 35 50C |
22: | 04 20C 34 35 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 35 57 |
5: | 14 16 27 29 44 46 57 59 |
6: | 14 26 27 29 44 56 58 59 |
7: | 14 26 28 29 44 56 58 59 |
8: | 14 26 28 29 49 56 |
9: | 09 28 29 49 56 |
10: | 09 28 29 49 56 |
11: | 09 28 29 49 56 |
12: | 09 28 29 49 56 |
13: | 09 28 29 49 56 58 |
14: | 09 26 28 29 44 56 58 59 |
15: | 14 26 28 29 44 56 58 59 |
16: | 14 26 28 29 44 56 58 59 |
17: | 14 28 29 44 56 56 58 59 |
18: | 14 26 28 31 50 56 |
19: | 10 27 30 47 50 |
20: | 10 27 34 35 |
21: | 04 27 34 35 |
22: | 04 34 35 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 27 |
6: | 27 |
7: | 03 20C 33 35 50C |
8: | 03 20C 27 30 40C 47 50 |
9: | 00C 10 20C 30 40C 47 50 |
10: | 00C 10 20C 27 30 40C 47 50 |
11: | 00C 10 20C 30 40C 47 50 |
12: | 00C 10 20C 27 30 40C 47 50 |
13: | 00C 10 20C 30 40C 47 50 |
14: | 00C 10 20C 27 30 40C 47 50 |
15: | 00C 10 20C 30 40C 47 50 |
16: | 00C 10 20C 27 30 40C 47 50 |
17: | 00C 10 20C 30 40C 47 50 |
18: | 00C 10 20C 27 30 40C 47 50 |
19: | 00C 10 20C 30 40C 47 50 |
20: | 00C 10 20C 27 34 35 50C |
21: | 04 20C 34 35 50C |
22: | 04 20C 27 34 35 |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
V = Jede jen do zastávky Konopná, dále do zastávky Jundrov jako linka 67 |
C = Jede jen do zastávky Konopná, dále do zastávky Maloměřice, Červený písek jako linka 64 |
Platí od 2. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), BDS-BUS (BB), ČSAD Hodonín (HO) |