autobus 41 + 71 Odjezdy ze zastávky Česká, Nádavky směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Česká, Hlavní | x 310 | ||
↓ | Česká, Nádavky | z 310 | |
2 | Mácova | z 101 | |
3 | Kouty | x 101 | |
4 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
5 | Černohorská | z 101 | |
6 | Díly | z 101 | |
7 | Žilkova | z 101 | |
8 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
8–9 | Olšanského | z 101 | |
10–11 | Medlánky | x 101 | |
11–12 | Medlánky, škola | z 101 | |
12–13 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
13–14 | Tylova | x 101 | |
15–16 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
17–18 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 40 |
5: | 00 10 30 40 |
6: | 00 10 30 40 50 55 |
7: | 00 05 10 15 20 25 30 35 40 |
8: | 00 09 30 39 |
9: | 00 39 |
10: | 00 39 |
11: | 00 39 |
12: | 00 39 |
13: | 00 39 |
14: | 00 09 30 39 |
15: | 00 09 30 39 |
16: | 00 09 30 39 |
17: | 00 09 30 39 |
18: | 00 15V 30 39 |
19: | 00 39 |
20: | 00 42 59 |
21: | 42 59 |
22: | 32V |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 40 |
5: | 00 10 30 40 |
6: | 00 10 30 44 |
7: | 00 14 30 44 |
8: | 00 14 30 39 |
9: | 00 39 |
10: | 00 39 |
11: | 00 39 |
12: | 00 39 |
13: | 00 39 |
14: | 00 14 30 44 |
15: | 00 14 30 44 |
16: | 00 14 30 44 |
17: | 00 14 30 44 |
18: | 00 15V 30 39 |
19: | 00 39 |
20: | 00 42 59 |
21: | 42 59 |
22: | 32V |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 29 59 |
7: | 42 59 |
8: | 39 |
9: | 00 39 |
10: | 39 |
11: | 00 39 |
12: | 39 |
13: | 00 39 |
14: | 39 |
15: | 00 39 |
16: | 00 39 |
17: | 00 39 |
18: | 00 30 39 |
19: | 00 39 |
20: | 00 42 |
21: | 42 59 |
22: | 32V |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
V = Jede jen do zastávky Vozovna Medlánky jako linka 71 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO), DOPAZ (DZ) |