autobus 41 + 71 Odjezdy ze zastávky Kouty směr Královo Pole, nádraží
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Česká, Hlavní | x 310 | ||
Česká, Nádavky | z 310 | ||
Mácova | z 101 | ||
↓ | Kouty | x 101 | |
1 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
2 | Černohorská | z 101 | |
3 | Díly | z 101 | |
4 | Žilkova | z 101 | |
5 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
5–6 | Olšanského | z 101 | |
7–8 | Medlánky | x 101 | |
8–9 | Medlánky, škola | z 101 | |
9–10 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
10–11 | Tylova | x 101 | |
12–13 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
14–15 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 43 |
5: | 03 13 33 43 |
6: | 03 13 23 33 43 53 58 |
7: | 03 08 13 18 23 28 33 38 43 53 |
8: | 03 13 33 43 |
9: | 03 23 43 |
10: | 03 23 43 |
11: | 03 23 43 |
12: | 03 23 43 |
13: | 03 23 43 |
14: | 03 13 23 33 43 53 |
15: | 03 13 23 33 43 53 |
16: | 03 13 23 33 43 53 |
17: | 03 13 23 33 43 53 |
18: | 03 18V 23 33 43 |
19: | 03 23 43 |
20: | 03 23 47 |
21: | 02 17 47 |
22: | 02 35V |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 43 |
5: | 03 13 33 43 |
6: | 03 13 33 48 |
7: | 03 18 33 48 |
8: | 03 18 33 43 |
9: | 03 23 43 |
10: | 03 23 43 |
11: | 03 23 43 |
12: | 03 23 43 |
13: | 03 23 43 |
14: | 03 18 33 48 |
15: | 03 18 33 48 |
16: | 03 18 33 48 |
17: | 03 18 33 48 |
18: | 03 18V 23 33 43 |
19: | 03 23 43 |
20: | 03 23 47 |
21: | 02 17 47 |
22: | 02 35V |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | · |
6: | 32 |
7: | 02 17 47 |
8: | 02 17 43 |
9: | 03 23 43 |
10: | 03 23 43 |
11: | 03 23 43 |
12: | 03 23 43 |
13: | 03 23 43 |
14: | 03 23 43 |
15: | 03 23 43 |
16: | 03 23 43 |
17: | 03 23 43 |
18: | 03 23 33 43 |
19: | 03 23 43 |
20: | 03 23 47 |
21: | 17 47 |
22: | 02 35V |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
V = Jede jen do zastávky Vozovna Medlánky jako linka 71 |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO), DOPAZ (DZ) |