autobus 41 + 71 Odjezdy ze zastávky Semilasso směr Česká, Hlavní
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
↓ | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
1 | Tylova | x 101 | |
2 | Hudcova | x 101 | |
3 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
4 | Medlánky, škola | z 101 | |
5 | Medlánky | x 101 | |
6–7 | Olšanského | z 101 | |
7–8 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
9–10 | Žilkova | z 101 | |
10–11 | Černohorská | z 101 | |
11–12 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
12–13 | Kouty | x 101 | |
14–15 | Mácova | z 101 | |
15–16 | Česká, Nádavky | z 310 | |
17–18 | Česká, Hlavní | x 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 04 12 34 44 |
6: | 03 13 33 43 53M |
7: | 03 13 23G 33 43 53G |
8: | 03 13 23G 41 |
9: | 03 23G 43 |
10: | 03 23G 41 |
11: | 03 23G 43 |
12: | 03 23G 43 53M |
13: | 03 13 23G 33 41 48 56 |
14: | 03 13 23G 33 43 53G |
15: | 03 13 23G 33 43 53G |
16: | 03 13 23G 33 43 53G |
17: | 03 13 23G 33 43 53M |
18: | 03 13 24G 44 |
19: | 04 24G 44 |
20: | 04 24G 44 |
21: | 04 31M 46 |
22: | 01 31M 46 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | · |
5: | 04 12 34 44 58 |
6: | 13 28 43 58 |
7: | 13 28 43 |
8: | 03 23G 41 |
9: | 03 23G 43 |
10: | 03 23G 41 |
11: | 03 23G 43 |
12: | 03 23G 43 58 |
13: | 13 28⋄ 43 58⋄ |
14: | 13 28⋄ 43 58⋄ |
15: | 13 28⋄ 43 58⋄ |
16: | 13 28⋄ 43 58⋄ |
17: | 13 28⋄ 43 58 |
18: | 13 28G 44 |
19: | 04 24G 44 |
20: | 04 24G 44 |
21: | 04 31M 46 |
22: | 01 31M 46 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 14 |
6: | · |
7: | 01 31G 46 |
8: | 01 24G 44G |
9: | 04 24G 44 |
10: | 04 24G 44G |
11: | 04 24G 44 |
12: | 04 24G 44G |
13: | 04 24G 44 |
14: | 04 24G 42 |
15: | 04 24G 44 |
16: | 04 24G 44 |
17: | 04 14 24G 44 |
18: | 04 24G 44 |
19: | 04 24G 44 |
20: | 04 24G 44M |
21: | 04 31M 46 |
22: | 01 31M |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
M = Jede jen do zastávky Mácova jako linka 41 |
G = Jede jen do zastávky Mácova, dále do zastávky Ivanovice, Globus jako linka 41 |
⋄ = V zastávce Mácova přípoj linky 41 směr Ivanovice, Globus |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO) |