autobus 41 + 71 Odjezdy ze zastávky Řečkovice směr Česká, Hlavní
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
Medlánky | x 101 | ||
Olšanského | z 101 | ||
↓ | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
2 | Žilkova | z 101 | |
3 | Černohorská | z 101 | |
4 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
5 | Kouty | x 101 | |
7 | Mácova | z 101 | |
8 | Česká, Nádavky | z 310 | |
10 | Česká, Hlavní | x 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 51 |
5: | 11 19 31 41 51 |
6: | 11 21 31 41 51 |
7: | 01M 11 21 31G 41 51 |
8: | 01G 11 21 31G 49 |
9: | 11 31G 51 |
10: | 11 31G 49 |
11: | 11 31G 51 |
12: | 11 31G 51 |
13: | 01M 11 21 31G 41 49 56 |
14: | 04 11 21 31G 41 51 |
15: | 01G 11 21 31G 41 51 |
16: | 01G 11 21 31G 41 51 |
17: | 01G 11 21 31G 41 51 |
18: | 01M 11 21 31G 51 |
19: | 11 31G 51 |
20: | 11 31G 51 |
21: | 11 37M 52 |
22: | 07 37M 52 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 51 |
5: | 11 19 31 41 51 |
6: | 06 21 36 51 |
7: | 06 21 36 51 |
8: | 11 31G 49 |
9: | 11 31G 51 |
10: | 11 31G 49 |
11: | 11 31G 51 |
12: | 11 31G 51 |
13: | 06 21 36⋄ 51 |
14: | 06⋄ 21 36⋄ 51 |
15: | 06⋄ 21 36⋄ 51 |
16: | 06⋄ 21 36⋄ 51 |
17: | 06⋄ 21 36⋄ 51 |
18: | 06 21 36G 51 |
19: | 11 31G 51 |
20: | 11 31G 51 |
21: | 11 37M 52 |
22: | 07 37M 52 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 20 |
6: | 50 |
7: | 07 37G 52 |
8: | 07 31G 51G |
9: | 11 31G 51 |
10: | 11 31G 51G |
11: | 11 31G 51 |
12: | 11 31G 51G |
13: | 11 31G 51 |
14: | 11 31G 49 |
15: | 11 31G 51 |
16: | 11 31G 51 |
17: | 11 21 31G 51 |
18: | 11 31G 51 |
19: | 11 31G 51 |
20: | 11 31G 51M |
21: | 11 37M 52 |
22: | 07 37M |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
M = Jede jen do zastávky Mácova jako linka 41 |
G = Jede jen do zastávky Mácova, dále do zastávky Ivanovice, Globus jako linka 41 |
⋄ = V zastávce Mácova přípoj linky 41 směr Ivanovice, Globus |
Platí od 24. prosince 2023 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO) |