autobus 41 + 71 Odjezdy ze zastávky Žilkova směr Česká, Hlavní
Zobrazit:min | ↑ | zastávky | zóna |
Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | ||
Semilasso (Kosmova) | 101 | ||
Tylova | x 101 | ||
Hudcova | x 101 | ||
Vozovna Medlánky | z 101 | ||
Medlánky, škola | z 101 | ||
Medlánky | x 101 | ||
Olšanského | z 101 | ||
Řečkovice (Medlánecká) | 101 | ||
↓ | Žilkova | z 101 | |
1 | Černohorská | z 101 | |
2 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
3 | Kouty | x 101 | |
5 | Ivanovice, Mácova | z 101 | |
6 | Česká, Nádavky | z 310 | |
8 | Česká, Hlavní | x 310 |
Pracovní dny | |
---|---|
4: | 53 |
5: | 13 21 33 43 53 |
6: | 13 23 33 43 53 |
7: | 03M 13 23 33G 43 53 |
8: | 03G 13 23 33G 51 |
9: | 13 33G 53 |
10: | 13 33G 51 |
11: | 13 33G 53 |
12: | 13 33G 53 |
13: | 03M 13 23 33G 43 51 58 |
14: | 06 13 23 33G 43 53 |
15: | 03G 13 23 33G 43 53 |
16: | 03G 13 23 33G 43 53 |
17: | 03G 13 23 33G 43 53 |
18: | 03M 13 23 33G 53 |
19: | 13 33G 53 |
20: | 13 33G 53 |
21: | 13 38M 53 |
22: | 08 38M 53 |
23: | · |
Pracovní dny – prázdniny | |
---|---|
4: | 53 |
5: | 13 21 33 43 53 |
6: | 08 23 38 53 |
7: | 08 23 38 53 |
8: | 13 33G 51 |
9: | 13 33G 53 |
10: | 13 33G 51 |
11: | 13 33G 53 |
12: | 13 33G 53 |
13: | 08 23 38⋄ 53 |
14: | 08⋄ 23 38⋄ 53 |
15: | 08⋄ 23 38⋄ 53 |
16: | 08⋄ 23 38⋄ 53 |
17: | 08⋄ 23 38⋄ 53 |
18: | 08 23 38G 53 |
19: | 13 33G 53 |
20: | 13 33G 53 |
21: | 13 38M 53 |
22: | 08 38M 53 |
23: | · |
Nepracovní dny | |
---|---|
4: | · |
5: | 21 |
6: | 51 |
7: | 08 38G 53 |
8: | 08 33G 53G |
9: | 13 33G 53 |
10: | 13 33G 53G |
11: | 13 33G 53 |
12: | 13 33G 53G |
13: | 13 33G 53 |
14: | 13 33G 51 |
15: | 13 33G 53 |
16: | 13 33G 53 |
17: | 13 23 33G 53 |
18: | 13 33G 53 |
19: | 13 33G 53 |
20: | 13 33G 53M |
21: | 13 38M 53 |
22: | 08 38M |
23: | · |
Toto je souhrnný jízdní řád; sledujte detaily v trasách jednotlivých spojů. |
M = Jede jen do zastávky Ivanovice, Mácova jako linka 41 |
G = Jede jen do zastávky Ivanovice, Mácova, dále do zastávky Ivanovice, Globus jako linka 41 |
⋄ = V zastávce Mácova přípoj linky 41 směr Ivanovice, Globus |
Platí od 24. prosince 2023 do 26. dubna 2024 |
Přepravu zajišťuje: Dopravní podnik města Brna (DP, bez označení), ČSAD Tišnov (TI), ČSAD Ústí nad Orlicí (UO) |