tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 13.10 | Technologický park | 101 | |
❘ | 13.11 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | 13.12 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 13.13 | Skácelova | 101 | |
❘ | 13.14 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 13.15 | Tererova | x 100 | |
❘ | 13.17 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 13.19 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 13.21 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 13.22 | Grohova | 100 | |
❘ | 13.24 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 13.27 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 13.29 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 13.31 | Hlavní nádraží (kolej 4) | 100 | |
❘ | 13.32 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 13.34 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | × 13.35 | Železniční | z 100 | |
❘ | 13.36 | Konopná | x 100 | |
❘ | příjezd 13.38 | Komárov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01207. |
www.jrbrno.cz 24.04.2024 13.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @