autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 16.41 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 16.42 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 16.43 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 16.44 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 16.45 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 16.46 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 16.47 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 16.48 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 16.50 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 16.51 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 16.52 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04606. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 01.28 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @