autobus 84 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
84 | odjezd 16.22 | Židenice, Stará osada | 100 | |
❘ | × 16.23 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | × 16.24 | Otakara Ševčíka (Táborská) | x 100 | |
❘ | × 16.25 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 16.26 | Geislerova | x 100 | |
❘ | × 16.27 | Životského | x 100 | |
❘ | × 16.28 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 16.29 | Hladíkova (spojka od Křenové) | z 100 | |
❘ | × 16.30 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 16.32 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | × 16.34 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 16.35 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 16.39 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vpravo) | 100 | |
❘ | × 16.40 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | × 16.40 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 16.44 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 16.45 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 16.46 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 16.46 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 16.47 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 16.49 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 16.50 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 16.51 | Hlavní | z 101 | |
❘ | ❘ | Štursova | z 101 | |
❘ | × 16.53 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 16.55 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 16.56 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 16.58 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 16.59 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | 17.00 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | 17.02 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 17.03 | Královo Pole, nádraží (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 17.05 | Kociánka | x 101 | |
❘ | × 17.06 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 17.07 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 17.07 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | 17.09 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 17.10 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 17.11 | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | 17.12 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 17.13 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 17.15 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 17.17 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | příjezd 17.19 | Židenice, Stará osada | 100 | |
Jede v nepracovních dnech v období letních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 08401. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 10.40 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @