trolejbus 39 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
39 | odjezd 18.20 | Komenského náměstí | 100 | |
❘ | 18.21 | Obilní trh | x 100 | |
❘ | 18.22 | Úvoz (Údolní, KVOP) | x 100 | |
❘ | 18.25 | Žlutý kopec | x 100 | |
❘ | 18.26 | Vaňkovo náměstí (Barvičova) | x 100 | |
❘ | × 18.27 | Kampelíkova | z 100 | |
❘ | × 18.28 | Soukopova | z 100 | |
❘ | příjezd 18.30 | Masarykova čtvrť, Barvičova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 21Tr, obsaditelnost 90 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03909. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 17.17 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @