tramvaj 12 / 5 / 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 21.29 | Technologický park | 101 | |
❘ | × 21.30 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | × 21.31 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 21.32 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 21.33 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | × 21.34 | Tererova | x 100 | |
❘ | 21.35 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 21.37 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 21.39 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 21.40 | Grohova | 100 | |
5 | 21.42 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 21.44 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | × 21.45 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
1 | 21.47 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | × 21.49 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 21.50 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | příjezd 21.51 | Pisárky, Lipová | x 100 | |
Jede poslední nepracovní den (neděle) před pracovním dnem v období univerzitní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01210. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 04.47 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @