autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 18.42 | Jundrov | 101 | |
❘ | 18.43 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 18.44 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 18.45 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 18.46 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 18.47 | Štursova | z 101 | |
❘ | 18.48 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | 18.50 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 18.51 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 18.53 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 18.54 | Slovanské náměstí (gymnázium) | z 101 | |
❘ | 18.55 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 18.56 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 18.57 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | × 18.58 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 19.00 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 19.02 | Reissigova (Sportovní) | z 100 | |
❘ | × 19.03 | Sportovní | z 100 | |
❘ | × 19.04 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 19.05 | Schodová | z 100 | |
❘ | × 19.07 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | 19.09 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | × 19.09 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 19.11 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 19.13 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 19.14 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 19.16 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 19.17 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 19.18 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 19.20 | Konopná | x 100 | |
❘ | 19.22 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 19.23 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 19.26 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 19.27 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 19.29 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06715. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.53 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @