tramvaj 12 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
12 | odjezd 15.17 | Komárov | 101 | |
❘ | 15.18 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 15.19 | Železniční | z 100 | |
❘ | 15.20 | Autobusové nádraží (Plotní) | x 100 | |
❘ | 15.22 | Úzká (Dornych) | 100 | |
❘ | 15.25 | Hlavní nádraží (kolej 3) | 100 | |
❘ | 15.26 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 15.27 | Šilingrovo náměstí (Husova) | 100 | |
❘ | 15.31 | Česká (Česká) | 100 | |
❘ | 15.32 | Grohova | 100 | |
❘ | 15.34 | Konečného náměstí | 100 | |
❘ | 15.36 | Nerudova | x 100 | |
❘ | 15.38 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 15.39 | Tererova | x 100 | |
❘ | 15.40 | Dobrovského | x 100 | |
❘ | 15.42 | Skácelova | 101 | |
❘ | 15.43 | Červinkova | x 101 | |
❘ | 15.44 | Technické muzeum | x 101 | |
❘ | příjezd 15.46 | Technologický park | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 01207. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 11.25 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @