tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 7.40 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
❘ | 7.41 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | 7.42 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 7.43 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 7.45 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | × 7.46 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | × 7.47 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 7.48 | Branka | z 101 | |
❘ | 7.49 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | 7.51 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | × 7.52 | Stránského | z 100 | |
❘ | × 7.53 | Bráfova | z 100 | |
❘ | 7.56 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | 7.57 | Lipová | x 100 | |
❘ | × 7.58 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 7.59 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | 8.02 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 8.04 | Václavská | x 100 | |
❘ | 8.05 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 8.08 | Nové sady (kolej 2) | 100 | |
❘ | 8.10 | Hlavní nádraží (kolej 2) | 100 | |
❘ | 8.12 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 8.14 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 8.16 | Antonínská | 100 | |
❘ | 8.17 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 8.19 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 8.20 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 8.21 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 8.22 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 8.23 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 8.25 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | 8.26 | Tylova | x 101 | |
❘ | 8.27 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 8.29 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 8.30 | Filkukova | x 101 | |
❘ | příjezd 8.32 | Řečkovice | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00113. |
www.jrbrno.cz 18.04.2024 05.34 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @