autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 13.43 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 13.44 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 13.46 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 13.47 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 13.48 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 13.50 | Konopná | x 100 | |
❘ | 13.52 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 13.53 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 13.56 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 13.57 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 13.59 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06713. |
www.jrbrno.cz 28.04.2024 14.19 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @