autobus 68 / 68 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
68 | odjezd 7.13 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
❘ | × 7.14 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | 7.16 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | 7.19 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | × 7.21 | Charvatská | z 100 | |
❘ | 7.23 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 7.24 – 7.25 | Šumavská | x 100 | |
❘ | × 7.26 | Šelepova | z 100 | |
❘ | 7.28 | Klusáčkova | 100 | |
❘ | 7.31 | Tábor (Veveří) | 100 | |
❘ | × 7.32 | Kounicovy koleje | z 100 | |
❘ | × 7.33 | Tichého | z 100 | |
❘ | příjezd 7.35 | Masarykova čtvrť, Náměstí Míru | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, midiLF, obsaditelnost 35 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06506. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.56 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @