tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 13.56 | Starý Lískovec | 101 | |
❘ | 13.56 | Dunajská | x 101 | |
❘ | 13.57 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 13.59 | Osová | 101 | |
❘ | 14.00 | Švermova | 101 | |
❘ | 14.01 | Běloruská | 101 | |
❘ | × 14.02 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 14.05 | Celní | 100 | |
❘ | 14.06 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 14.08 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 14.10 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 14.12 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 14.13 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 14.17 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 14.18 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 14.20 | Antonínská | 100 | |
❘ | 14.21 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 14.23 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 14.24 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 14.25 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 14.26 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 14.27 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 14.29 | Semilasso (Palackého z centra) | 101 | |
❘ | příjezd 14.31 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00606. |
www.jrbrno.cz 23.04.2024 08.39 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @