trolejbus 37 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
37 | odjezd 16.11 | Mendlovo náměstí (▸ Hlinky, vlevo) | 100 | |
❘ | × 16.12 | Výstaviště, hlavní vstup | z 100 | |
❘ | 16.13 | Lipová | x 100 | |
❘ | 16.14 | Pisárky (Hlinky) | x 100 | |
❘ | × 16.15 | Anthropos (Pisárecká ▸ z centra) | z 101 | |
❘ | × 16.16 | Antonína Procházky | z 101 | |
❘ | × 16.17 | Libušino údolí | z 101 | |
❘ | × 16.19 | Libušina třída | z 101 | |
❘ | × 16.20 | Borodinova | z 101 | |
❘ | 16.21 | Glinkova | x 101 | |
❘ | 16.22 | Stamicova | x 101 | |
❘ | 16.24 | Voříškova | x 101 | |
❘ | × 16.25 | Bellova | z 101 | |
❘ | × 16.25 | Talichova | z 101 | |
❘ | × 16.26 | Pavlovská | z 101 | |
❘ | příjezd 16.28 | Kohoutovice, Jírovcova | x 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní trolejbus, 27/31Tr, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 03707. |
www.jrbrno.cz 28.03.2024 10.50 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @