autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 17.44 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 17.46 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 17.47 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 17.49 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | × 17.50 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 17.53 | Škroupova | x 100 | |
❘ | × 17.54 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 17.55 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 17.58 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 18.00 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 18.02 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 18.04 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 18.05 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 18.06 | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | × 18.07 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 18.08 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 18.09 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 18.09 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 18.10 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 18.11 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 18.14 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 18.15 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 18.17 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 18.18 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 18.19 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 18.21 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 18.22 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 18.23 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | ❘ | Štursova | z 101 | |
❘ | × 18.25 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 18.25 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 18.26 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 18.27 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 18.28 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 18.29 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 18.30 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 18.31 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 18.33 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 18.34 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 18.36 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 18.37 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 18.39 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 18.40 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 18.42 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 18.44 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 18.46 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v nepracovních dnech v období letních prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04406. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 15.41 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @