autobus 44 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
44 | odjezd 19.44 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
❘ | × 19.46 | Autobusové nádraží (Zvonařka) | z 100 | |
❘ | × 19.47 | Hladíkova (Zvonařka, hlavní) | z 100 | |
❘ | × 19.49 | Tržní (Olomoucká) | x 100 | |
❘ | × 19.50 | Spáčilova | x 100 | |
❘ | × 19.53 | Škroupova | x 100 | |
❘ | × 19.54 | Otakara Ševčíka | x 100 | |
❘ | × 19.55 | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 19.58 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 20.00 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | 20.02 | Tomkovo náměstí (Provazníkova) | 100 | |
❘ | × 20.04 | Merhautova | x 100 | |
❘ | 20.05 | Štefánikova čtvrť | 100 | |
❘ | × 20.06 | Lesná, nádraží | x 101 | |
❘ | × 20.07 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | 20.08 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | × 20.09 | U Tunýlku | z 101 | |
❘ | × 20.09 | Divišova čtvrť | z 101 | |
❘ | × 20.10 | Královopolská strojírna | z 101 | |
❘ | × 20.11 | Kociánka | x 101 | |
❘ | 20.14 | Královo Pole, nádraží (pod mostem) | 101 | |
❘ | 20.15 – 20.18 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | 20.19 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 20.20 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 20.21 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 20.23 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 20.24 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | × 20.25 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | ❘ | Štursova | z 101 | |
❘ | × 20.27 | Hlavní | z 101 | |
❘ | × 20.27 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 20.28 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | × 20.29 | Optátova (Veslařská) | x 101 | |
❘ | × 20.30 | Jundrov, hřiště | z 101 | |
❘ | × 20.31 | Veslařská | z 101 | |
❘ | × 20.32 | Pod Jurankou | z 101 | |
❘ | × 20.33 | Anthropos (Veslařská) | z 101 | |
❘ | × 20.34 | Pisárky (Bauerova) | x 100 | |
❘ | × 20.35 | Riviéra (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | ❘ | Bauerova (výstaviště brána 6) | z 100 | |
❘ | × 20.37 | Velodrom (výstaviště brána 4) | z 100 | |
❘ | × 20.38 | Křížkovského | z 100 | |
❘ | 20.39 | Mendlovo náměstí (Veletržní vpravo ▸ Poříčí) | 100 | |
❘ | × 20.40 | Poříčí | x 100 | |
❘ | × 20.42 | Křídlovická (Poříčí) | x 100 | |
❘ | × 20.44 | Opuštěná | z 100 | |
❘ | příjezd 20.46 | ÚAN Zvonařka (stanoviště 48) | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období prázdnin Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04401. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 21.29 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @