autobus 71 / 310 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
71 | odjezd 17.43 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 17.44 | Semilasso (Kosmova) | 101 | |
❘ | × 17.45 | Tylova | x 101 | |
❘ | × 17.46 | Hudcova | x 101 | |
❘ | × 17.47 | Vozovna Medlánky | z 101 | |
❘ | × 17.48 | Medlánky, škola | z 101 | |
❘ | × 17.49 | Medlánky | x 101 | |
❘ | × 17.50 | Olšanského | z 101 | |
❘ | 17.51 | Řečkovice (Medlánecká) | 101 | |
❘ | × 17.53 | Žilkova | z 101 | |
❘ | × 17.54 | Černohorská | z 101 | |
❘ | × 17.55 | Příjezdová (Příjezdová) | z 101 | |
❘ | × 17.56 | Kouty | x 101 | |
❘ | × 17.57 | Mácova | z 101 | |
❘ | × 17.58 | Česká, Nádavky | z 310 | |
❘ | × 18.00 | Česká, Hlavní | x 310 | |
❘ | × 18.01 | Česká, UP závody | z 310 | |
❘ | × 18.03 | Kuřim, Díly pod Svatým Jánem | x 310 | |
❘ | × 18.04 | Kuřim, sokolovna | x 310 | |
❘ | 18.06 – 18.08 | Kuřim, nádraží | 310 | |
310 | ❘ | Kuřim, škola Jungmannova | 310 | |
❘ | × 18.10 | Kuřim, Popkova | z 310 | |
❘ | × 18.11 | Kuřim, kulturní dům | x 310 | |
❘ | × 18.12 | Kuřim, poliklinika | x 310 | |
❘ | 18.13 | Kuřim, TOS | 310 | |
❘ | 18.15 | Kuřim, TE | 310 | |
❘ | ❘ | Kuřim, Prefa | 310 | |
❘ | × 18.17 | Kuřim, Prefa, rozcestí | z 310 | |
❘ | × 18.19 | Kuřim, Podlesí, rozcestí | z 310 | |
❘ | příjezd 18.20 | Kuřim, Podlesí | 310 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04106. |
www.jrbrno.cz 19.04.2024 04.34 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @