autobus 64 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
64 | odjezd 15.58 | Chrlice, smyčka | z 101 | |
❘ | 15.59 | Chrlice, nádraží | x 101 | |
❘ | 16.00 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 16.01 | V Rejích | z 101 | |
❘ | × 16.02 | Holásky | z 101 | |
❘ | × 16.03 | V Aleji | z 101 | |
❘ | × 16.04 | Prodloužená | z 101 | |
❘ | × 16.06 | Popelova | z 101 | |
❘ | × 16.07 | Ráječek | z 101 | |
❘ | × 16.09 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 16.10 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 16.12 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | 16.13 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 16.15 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 16.16 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | 16.18 | Masná (Zderadův sloup) | x 100 | |
❘ | 16.20 | Životského | x 100 | |
❘ | 16.21 | Geislerova | x 100 | |
❘ | 16.22 | Buzkova | x 100 | |
❘ | × 16.24 | Mošnova | z 100 | |
❘ | × 16.25 | Jílkova | z 100 | |
❘ | × 16.26 | Uzavřená | z 100 | |
❘ | × 16.26 | Tomáškova | z 100 | |
❘ | 16.28 | Kuldova (▸ Brno-Židenice) | x 100 | |
❘ | 16.31 | Stará osada | 100 | |
❘ | × 16.33 | Židenice, kasárna | z 100 | |
❘ | × 16.34 | Podsednická | z 100 | |
❘ | × 16.34 | Kulkova | z 100 | |
❘ | × 16.36 | Zimní I | z 100 | |
❘ | × 16.37 | Zimní II | z 100 | |
❘ | × 16.38 | Depo ČD | z 100 | |
❘ | × 16.38 | Železniční stavitelství | z 100 | |
❘ | × 16.39 | Jarní | z 100 | |
❘ | × 16.39 | Podzimní | z 100 | |
❘ | příjezd 16.41 | Maloměřice, Červený písek | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06417. |
www.jrbrno.cz 25.04.2024 14.09 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @