autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 6.34 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 6.35 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 6.36 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 6.37 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 6.38 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 6.39 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 6.40 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 6.41 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 6.43 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 6.44 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 6.45 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04608. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 00.13 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @