autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 10.21 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
❘ | × 10.22 | Ikea | z 101 | |
❘ | × 10.23 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 10.27 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 10.28 | Sazenice | z 101 | |
❘ | × 10.30 | Mariánské náměstí (Svatopetrská) | z 101 | |
❘ | 10.31 | Konopná | x 100 | |
❘ | × 10.33 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 10.34 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | 10.36 | Masná (Křenová) | x 100 | |
❘ | 10.37 | Vlhká | x 100 | |
❘ | 10.39 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | 10.41 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | × 10.41 | Janáčkovo divadlo | z 100 | |
❘ | 10.42 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 10.45 | Náměstí 28. října | x 100 | |
❘ | × 10.46 | Schodová | z 100 | |
❘ | 10.47 | Zimní stadion | x 100 | |
❘ | × 10.49 | Sportovní | z 100 | |
❘ | 10.53 | Nákupní centrum Královo Pole | 100 | |
❘ | × 10.54 | Reissigova | z 100 | |
❘ | 10.56 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 10.57 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 10.59 | Husitská (Husitská) | 101 | |
❘ | × 11.00 | Slovanské náměstí (ZŠ) | z 101 | |
❘ | 11.01 | Skácelova | 101 | |
❘ | × 11.03 | Záhřebská | z 101 | |
❘ | 11.04 | Přívrat (Královopolská) | 101 | |
❘ | 11.06 | Rosického náměstí | x 101 | |
❘ | × 11.07 | Štursova | z 101 | |
❘ | × 11.08 | Hlavní | z 101 | |
❘ | 11.09 | Vozovna Komín (na mostě) | x 101 | |
❘ | × 11.10 | Jundrovský most | z 101 | |
❘ | 11.11 | Optátova | x 101 | |
❘ | × 11.12 | Nálepkova | z 101 | |
❘ | příjezd 11.14 | Jundrov | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06719. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.32 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @