tramvaj 1 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
1 | odjezd 6.47 | Řečkovice | 101 | |
❘ | 6.48 | Filkukova | x 101 | |
❘ | 6.49 | Kořískova | x 101 | |
❘ | 6.50 | Hudcova | x 101 | |
❘ | 6.51 | Tylova | x 101 | |
❘ | 6.53 | Semilasso (Palackého do centra) | 101 | |
❘ | 6.55 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 6.56 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 6.57 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 6.58 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 6.59 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 7.00 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 7.01 | Antonínská | 100 | |
❘ | 7.03 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 7.06 | Malinovského náměstí (Rooseveltova) | 100 | |
❘ | 7.09 | Hlavní nádraží (kolej 1) | 100 | |
❘ | 7.10 | Nové sady (kolej 1) | 100 | |
❘ | 7.12 | Hybešova | x 100 | |
❘ | 7.13 | Václavská | x 100 | |
❘ | 7.16 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Pisárky) | 100 | |
❘ | 7.18 | Výstaviště, hlavní vstup | x 100 | |
❘ | × 7.19 | Výstaviště, vstup G2 | z 100 | |
❘ | 7.20 | Lipová | x 100 | |
❘ | 7.22 | Pisárky (pod mostem) | x 100 | |
❘ | × 7.24 | Bráfova | z 100 | |
❘ | × 7.25 | Stránského | z 100 | |
❘ | 7.27 | Vozovna Komín | x 101 | |
❘ | 7.28 | Svratecká (Kníničská) | 101 | |
❘ | × 7.29 | Branka | z 101 | |
❘ | × 7.30 | Podlesí | z 101 | |
❘ | × 7.31 | Kamenolom | z 101 | |
❘ | 7.33 | Zoologická zahrada (Obvodová) | 101 | |
❘ | 7.34 | Přístaviště | x 101 | |
❘ | 7.36 | Kubíčkova | x 101 | |
❘ | 7.37 | Ondrouškova | x 101 | |
❘ | příjezd 7.39 | Bystrc, Ečerova | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, LF2+LF, obsaditelnost 270 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00115. |
www.jrbrno.cz 25.04.2024 19.29 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @