autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 10.43 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 10.44 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 10.46 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 10.47 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 10.48 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 10.50 | Konopná | x 100 | |
❘ | 10.52 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 10.53 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 10.56 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 10.57 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 10.59 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06715. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 10.46 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @