autobus 78 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
78 | odjezd 10.16 | Židenice, nádraží | 100 | |
❘ | 10.20 | Stará osada | 100 | |
❘ | ❘ | Gajdošova | z 100 | |
❘ | 10.24 | Dělnický dům | 100 | |
❘ | × 10.25 | Juliánov | z 100 | |
❘ | × 10.27 | Malá Klajdovka | z 101 | |
❘ | × 10.28 | Čejkovická | z 101 | |
❘ | × 10.29 | Bořetická | z 101 | |
❘ | × 10.30 | Mutěnická | z 101 | |
❘ | 10.31 | Pálavské náměstí | x 101 | |
❘ | 10.32 | Bzenecká | 101 | |
❘ | × 10.33 | Mikulovská | z 101 | |
❘ | × 10.34 | Strnadova | z 101 | |
❘ | 10.36 | Elplova | x 101 | |
❘ | 10.37 | Horníkova | x 101 | |
❘ | 10.38 | Podbělová | x 101 | |
❘ | × 10.39 | Molákova | z 101 | |
❘ | 10.41 | Jírova | 101 | |
❘ | 10.42 | Náměstí Karla IV. | x 101 | |
❘ | × 10.43 | Karolíny Světlé | z 101 | |
❘ | × 10.44 | Muzeum dopravy | z 101 | |
❘ | × 10.45 | Letecká | z 101 | |
❘ | × 10.45 | Holzova | z 101 | |
❘ | × 10.47 | Malečkova | z 101 | |
❘ | × 10.48 | Slatina, rozcestí | z 101 | |
❘ | × 10.50 | Krejčího | z 101 | |
❘ | 10.50 | Přemyslovo náměstí | x 101 | |
❘ | × 10.51 | Křehlíkova | z 101 | |
❘ | × 10.53 | Řípská | z 101 | |
❘ | × 10.54 | Areál Slatina | z 101 | |
❘ | × 10.55 | Za Křížem | z 101 | |
❘ | 10.57 | Hanácká (u kostela) | x 101 | |
❘ | × 10.58 | Chrlická | z 101 | |
❘ | × 10.59 | U Viaduktu | z 101 | |
❘ | 11.01 | Chrlické náměstí | x 101 | |
❘ | × 11.02 | Šromova | z 101 | |
❘ | × 11.03 | Zámecká | z 101 | |
❘ | × 11.05 | Modřice, Decathlon | z 510 | |
❘ | × 11.06 | Modřice, XXXLutz | z 510 | |
❘ | příjezd 11.11 | Modřice, Olympia | 510 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, kloubLF, obsaditelnost 150 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 07815. |
www.jrbrno.cz 29.04.2024 20.52 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @