tramvaj 6 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
6 | odjezd 6.29 | Královo Pole, nádraží (Budovcova) | 101 | |
❘ | 6.29 | Semilasso (Kosmova do centra) | 101 | |
❘ | 6.32 | Husitská (Palackého) | 101 | |
❘ | 6.33 | Jungmannova | x 100 | |
❘ | 6.34 | Kartouzská | x 100 | |
❘ | 6.35 | Šumavská | x 100 | |
❘ | 6.36 | Hrnčířská | 100 | |
❘ | 6.37 | Pionýrská | 100 | |
❘ | 6.38 | Antonínská | 100 | |
❘ | 6.40 | Moravské náměstí (◂ ▸ Královo Pole) | 100 | |
❘ | 6.42 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 6.45 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 6.46 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 6.49 | Mendlovo náměstí (tram ◂ ▸ Česká) | 100 | |
❘ | 6.51 | Poříčí | x 100 | |
❘ | 6.52 | Nemocnice Milosrdných bratří | x 100 | |
❘ | 6.54 | Celní | 100 | |
❘ | × 6.57 | Krematorium | z 101 | |
❘ | 6.58 | Běloruská | 101 | |
❘ | 6.59 | Švermova | 101 | |
❘ | 7.00 | Osová | 101 | |
❘ | 7.01 | Karpatská | x 101 | |
❘ | 7.02 | Dunajská | x 101 | |
❘ | příjezd 7.04 | Starý Lískovec | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: tramvaj, T3+T3/T6+T6, obsaditelnost 220 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00607. |
www.jrbrno.cz 29.03.2024 02.36 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @