autobus 67 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
67 | odjezd 14.23 | Hlavní nádraží (spojka u Grandu) | 100 | |
❘ | × 14.24 | Vlhká | x 100 | |
❘ | × 14.26 | Masná (Masná) | x 100 | |
❘ | × 14.27 | Hladíkova (Masná × Škrobárenská) | z 100 | |
❘ | × 14.28 | Škrobárenská | z 100 | |
❘ | × 14.30 | Konopná | x 100 | |
❘ | 14.32 | Komárov (Hněvkovského) | 101 | |
❘ | × 14.33 | Hněvkovského | z 101 | |
❘ | × 14.36 | Electroworld | z 101 | |
❘ | × 14.37 | Ikea | z 101 | |
❘ | příjezd 14.39 | Dolní Heršpice, Avion shopping park | 101 | |
Jede v nepracovních dnech Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 06715. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 05.35 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @