autobus 46 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
46 | odjezd 10.38 | Lesná, Haškova | 101 | |
❘ | × 10.39 | Brechtova | z 101 | |
❘ | 10.40 | Blažkova | x 101 | |
❘ | × 10.41 | Arbesova | z 101 | |
❘ | 10.42 | Heleny Malířové | x 101 | |
❘ | 10.43 | Poliklinika Lesná | x 101 | |
❘ | × 10.44 | Fügnerova | z 100 | |
❘ | × 10.45 | Bieblova | z 100 | |
❘ | 10.47 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 10.48 | Zemědělská (Lesnická) | x 100 | |
❘ | příjezd 10.49 | Černá Pole, Erbenova | 100 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní autobus, soloLF, obsaditelnost 100 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 04608. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 21.25 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @