tramvaj 11 | ||||
---|---|---|---|---|
linka | čas | zastávky | zóna | |
11 | odjezd 16.27 | Mendlovo náměstí (tram smyčka) | 100 | |
❘ | 16.29 | Nemocnice u svaté Anny | x 100 | |
❘ | 16.30 | Šilingrovo náměstí (Pekařská) | 100 | |
❘ | 16.34 | Česká (Joštova) | 100 | |
❘ | 16.35 | Moravské náměstí (◂ ▸ Černá Pole) | 100 | |
❘ | 16.36 | Náměstí 28. října | 100 | |
❘ | 16.38 | Dětská nemocnice | 100 | |
❘ | 16.40 | Jugoslávská (◂ ▸ Lesná) | 100 | |
❘ | × 16.41 | Tomanova | z 100 | |
❘ | 16.42 | Zemědělská | x 100 | |
❘ | 16.43 | Lesnická | x 100 | |
❘ | 16.44 | Bieblova | x 100 | |
❘ | 16.45 | Fügnerova | x 100 | |
❘ | 16.46 | Halasovo náměstí | 101 | |
❘ | příjezd 16.48 | Lesná, Čertova rokle | 101 | |
Jede v pracovních dnech v období školní výuky Vozidlo: nízkopodlažní tramvaj, 13T, obsaditelnost 190 osob. Dopravce: Dopravní podnik města Brna, kurz 00918. |
www.jrbrno.cz 26.04.2024 05.18 Toto nejsou oficiální stránky dopravců. @